حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

شنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۱ 27 شوال 1443 Saturday, 28 May , 2022 ساعت تعداد کل نوشته ها : 54461 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 2 تعداد دیدگاهها : 1×
 • اوقات شرعی

 • معرفی شهرک غدیر

  معرفی شهرک غدیر

  شناسه : 501 07 آگوست 2020 - 18:53 783 بازدید ارسال توسط :
  شهرک غدیر نوایگان از توابع شهرستان داراب استان فارس می باشد که در فاصله ی 35 کیلومتری شهرستان داراب به سمت بندر عباس واقع شده است.
  معرفی شهرک غدیر
  پ
  پ

  شهرک غدیر نوایگان از توابع شهرستان داراب استان فارس می باشد که در فاصله ی ۳۵ کیلومتری شهرستان داراب به سمت بندر عباس واقع شده است.

  شهرک غدیر به دلیل نیاز اهالی روستای نوایگان به زمین مسکونی جهت احداث مسکن با پیشنهاد مسئولین وقت استان و شهرستان و درخواست اهالی نوایگان در سال ۱۳۶۸نقشه برداری و تعداد ۶۸۰ قعطه زمین مسکونی به متقاضیان واگذار شد.

  و در سال ۱۳۷۲ ساخت و ساز و سکونت شروع شد و مردم کم کم منزل های خود را ساختند و به این روستا مهاجرت کردند.

  از آن زمان تاکنون اقدامات و عمران آبادی های زیادی توسط دهیاری و شورای اسلامی با همکاری اهالی شهرک و خیرین صورت پذیرفته که اگر در کشور بی نظیر نباشد کم نظیر می باشد. و همت بلند مردم شهرک غدیر را می رساند که خود آستین بالا می زنند تا مشکلات و کمبودهی خود را رفع نمایند.

  1+

  این مطلب بدون برچسب می باشد.

  دیدگاهها بسته است.